Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Жидичин

ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Жидичин

с.Жидичин
вул. Б.Хмельницького, 1
тел..: 9-89-40
факс.: 9-89-40
е-mail:sh_juduchun@meta.ua

Директор: Мозолюк Богдан Михайлович;
заступник з навчальної роботи:
Чвіль Леся Юріївна;
заступник з навчально-виховної роботи: Огороднічук Тетяна Петрівна;

Вчителів – 31 чол., учнів – 356 чол.

Здобутки школи

Учасниками конкурсу «Вчитель року» були 13 педагогів школи, із них 7 стали переможцями районного етапу, а 6 були лауреатами. Переможцем обласного етапу і лауреатом Всеукраїнського була Ковальчук О.Г., ще троє учителів школи були лауреатами обласного етапу цього конкурсу.

Кілька років поспіль учні школи є лідерами за кількістю перемог на районних олімпіадах серед сільських шкіл, зокрема у 2014/2015 н.р. 16 учнів стали призерами районного етапу (4 перших місця, два других, 10 – третіх місць), 4 призових місця учні отримали і на обласному етапі (одне друге місце і три третіх) з таких предметів: укр. мова (Лозко Л. – 3 м.), фізика (Лозко Л. – 2 м.), географія (Лозко Л., Мозолюк Н. – 3 м.). переможцем районного і обласного етапу конкурсу читців поезії була Кушнірук  Роксолана. Дві команди школярів зайняли 1 і 2 місця на районному турнірі з баскетболу. друге і третє місце здобули вихованці в конкурсі сучасної української пісні «Срібні дзвіночки». На огляді художньої самодіяльності школа відзначена як одна із найкращих серед сільських шкіл району.

У 2015-2016 н.р. на районних олімпіадах школа має 19 призерів – 5 перших місць (інформаційні технології, укр. мова, фізика, географія), 3 других місця і 11 третіх. Сподіваємося, що не гірше за попередній рік виступлять діти і на обласному етапі. Лозко Л. і Мозолюк Н. отримали 3 місця на обласному турнірі з географії. Чемпіонами Ківерцівського району і Волинської області з баскетболу серед юнаків 2000 р. н. і молодші стала команда школи, а саме: Поліщук Н., Мозолюк Н., Піддубний В., Зарадюк П., Гловацький Б., Рак О., Горбач М., Веремчук М., Мележніков І., Касьян Н., Мозолюк М., Козак А. Одинадцять призових місць виграли школярі на районних етапах конкурсів знавців української мови ім. П.Яцика та ім. Т.Г.Шевченка. Три призових місця (1 друге і 2 третіх) здобули діти на районному конкурсі сучасної української пісні «Срібні дзвіночки». Навчальний рік ще триває, тож незабаром будуть і нові перемоги.

Багато учнів школи, які є вихованцями позашкільних установ (музична школа, секції важкої атлетики, карате, еколого-натуралістичного центру) є призерами обласного і Всеукраїнських конкурсів та змагань.

Позакласна робота

У школі працюють гуртки: української мови (понеділок,  14.40-16.40), культури мови і спілкування «Країна мрій» (четвер, 14.40-16.40), керівник Кондратюк Л.М.;

2 гуртки художньої самодіяльності (понеділок з 13.55, п’ятниця з 14.50), керівник Кучеровська Н.Я.;

баскетбольна секція (керівник Мозолюк Б.М.), заняття проходять у
понеділок, середу, п’ятницю з 18.00 до 20.00, четвер з 8:00 до 8:50;

гурток інформаційних технологій (керівник Яблонський І.П.), заняття відбуваються у вівторок з 15:40 до 17:40.

На базі школи працюють 2 гуртки від обласного еколого-натуралістичного центру та філіал музичної школи по класу сопілки, фортепіано та акордеону.

До послуг учнів школи спортивний зал площею 288 м², актовий зал (150 місць), їдальня (120 місць).