, НовиниЗ метою впровадження роздільного збору твердих побутових відходів тендерним комітетом Жидичинської сільської ради придбано контейнери для збору відходів

З метою впровадження роздільного збору твердих побутових відходів тендерним комітетом Жидичинської сільської ради придбано контейнери для збору відходів

2019-11-04T11:15:34+00:0004.11.2019|Без категорії, Новини|

З метою економії сільського бюджету, апаратом Жидичинської сільської ради Управління екології та природних ресурсів було направлено клопотання до Волинської обласної державної адміністрації з проханням «виділити кошти з обласного фонду ОНПС у сумі 150 тис. грн.» для закупівлі контейнерів для збору сміття.

ВОДА було задоволено наше клопотання та виділено 150 тис. грн. співфінансування для закупівлі сміттєвих контейнерів.

Після цього тендерний комітет Жидичинської сільської ради почав підготовку тендерної документації на закупівлю контейнерів.

Процедура закупівлі була розпочата 02 вересня 2019 року. У аукціоні взяли участь 5 учасників: 1) ПрАТ«Барський машинобудівний завод»; 2) ТОВ «Запоріжкомунсталь»; 3) ТОВ «Епіцентр К»; 4) ТОВ «Югсталь»; 5) ТОВ «НВП «Укрресурс».

01 жовтня було визначено переможця, яким стало ТОВ «Запоріжкомунсталь». 15 жовтня укладено договір з переможцем торгів, та вже 25 жовтня було здійснено поставку контейнерів. За результатами аукціону було зекономлено 20 тис. грн.

З метою впровадження роздільного збору твердих побутових відходів тендерний комітет Жидичинської сільської ради за результатами відкритих торгів здійснив закупівлю 36 контейнерів для збору відходів (18 для скла та 18 загальних контейнерів).

Також наявні 18 контейнерів для збору пластику, які були виготовлені КП «Господарник» та Глушком В.І. (кошти на придбання матеріалу надано Жидичинською сільською радою) наприкінці 2018 року.

Згодом контейнери будуть встановлені.

Нагадуємо, що у рамках виконання«Програми розвитку місцевого самоврядування у Волинській області на 2016-2018 роки» було проведено обласний конкурс проектів місцевихі ніціатив. Рішенням Конкурсної ради від 23 червня 2018 року №2/1 визначено 32 переможці проектів обласного конкурсу, серед яких Жидичинська ОТГ з проектом під назвою«Організація системи збору роздільного сміття на території Жидичинської ОТГ». З обласного бюджету виділено 100 тис. грн. на реалізацію Нашого проекту. За ці кошти побудовано майданчики для контейнерів куди ближчим часом будуть встановлені сміттєві баки. За кошти сільського бюджету було здійснено закупівлю матеріалу для виготовлення сміттєвих контейнерів для збору пластикових пляшок.

Нагадуємо, що у контейнер для збору скла можна викидати: цілі та биті скляні банки, віконне скло, пляшки з-під напоїв, ліків, косметики. Не можна викидати: порцеляну, кераміку, дзеркала, будь-які лампочки.

У контейнер для збору пластику можна викидати: пластикові пляшки та упаковку зі всіма цифрами, окрім 3 та 7, пакети з супермаркетів, плівку стрейч, бульбашкову та поліпропіленову плівку, одноразові стаканчики та контейнери. Дуже бажано задля економії місця попередньо зім’яти пляшки та зняти з них кришки. Не можна викидати: пляшки та упаковку з маркуванням цифрами 3 та 7, предмети, які містять папір або метал, сильно забруднені жиром предмети.

Якщо ви не можете визначити тип   сміття – викидайте його у загальний контейнер.