Місцеві бюджети Волині отримали в розпорядження на 576.4 більше податкових надходжень

Місцеві бюджети Волині отримали в розпорядження на 576.4 більше податкових надходжень

2019-10-09T11:14:41+00:0009.10.2019|Без категорії|

Протягом січня-вересня 2019 року до місцевих бюджетів на Волині сплачено 3 мільярди 344 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДПС.

Це на 20.8 відсотка більше, ніж у січні-вересні минулого року.

позитивна динаміка податкових надходжень до місцевих бюджетів залишається визначальним чинником, що дозволяє громадянам планувати видатки на актуальні питання соціально-економічного розвитку,-констатують в ГУ ДПС у Волинській області.

“Окрім якісного процесу адміністрування податків з боку фахівців ДПС, бюджетний успіх громад значною мірою залежить від позиції органів місцевої влади в питаннях легалізації праці, реєстрації підприємництва та впорядкування земельних відносин.Фахівці податкої служби завжди долучаться в якості консультантів, а при потребі – у ролі ревізорів-контролерів, до діалогу з платниками податків, які втілюють бізнес- проекти на території громади, однак не завжди дотримуються вимог податкового законодавства”,- наголошує в.о.начальника ГУ ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що інформація від органів місцевого самоврядування про потенційні порушення в межах компетенції ДПС опрацьовується уважно та ретельно.

Сектор комунікації ГУ ДПС у Волинській області