Жидичинські богатирі на фестивалі «Козацькі розваги»

Жидичинські богатирі на фестивалі «Козацькі розваги»

2019-05-29T14:39:36+00:0029.05.2019|Новини|

25-26 травня 2019 року у м.Камінь-Каширський відбувся обласний фестиваль «Козацькі розваги», де Жидичинську ОТГ представляли Супоровський Сергій та Васильчук Захарій.
Організували свято богатирів Волинський обласний ЦФЗН «Спорт для всіх» спільно з відділом з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації та відділом у справах молоді та спорту Камінь-Каширської райдержадміністрації.
Програма фінального етапу Фестивалю включала змагання у семи силових вправах «Таєр фліп», «Колода», «Чобіток». «Козацька засіка», «Суданські ноші», «Каменярі» та «Перетягування линви».
У підсумку боротьби звання переможців виборола команда із м. Камінь-Каширського, II місце – смт. Маневичі , III місце- смт. Любешів. Переможці будуть відстоювати честь Волині на Всеукраїнському фестивалі «Козацькі розваги» в липні на Чернігівщині.
Переможці, призери та учасники фестивалю були нагороджені грамотами, дипломами та медалями відповідних ступенів від Волинського обласного ЦФЗН «Спорт для всіх».
Висловлюємо слова вдячності депутату Жидичинської сільської ради Мельничуку Петру Нафановичу та місцевим підприємцям за матеріальну допомогу та можливість відрядити наших спортсменів на даний фестиваль.