Броварництво у Жидичині

Броварництво у Жидичині

2019-05-16T08:48:22+00:0016.05.2019|Економічні традиції|

Про виробництво пива було відомо ще древнім єгиптянам. Найкраще пиво у них варилося у місті Палузії.

На Русі броварництво теж має свої традиції. У древніх літописах розповідається про досить міцний напій, який наші предки готували із пива та меду. Його називали “перева”.

У XI-XII сторіччя – часи Ярослава Мудрого науковці схильні вважати «офіційною» точкою відліку пивної історії України, оскільки в літописах того часу  була виявлена перша згадка про смачний хмільний напій, виготовлений з солоду. Ця складова пива згадувалася зокрема у зібранні законів звичаєвого права “Руській правді”. Солод і солодовий напій, як називали тоді пиво, використовували для сплати податків.

Були броварі і у нашому краї. Розкриваємо сторінки судового позову 1596 року. У цьому документі є цікаві свідчення і про господарське життя середньовічного Жидичина. Серед награбованого під час наїзду Луцького старости Олександра Семашка були : котел броварний, за 15 золотих куплений, два котли горілчані – за 25 золотих, шість котлів кухонних, два сікачі, друшляк, приставки і полумиски, пшенична і житня мука, ячмінна і гречана крупи, пшоно, горох, мед прісний, солод пшеничний, солонина, в’ялені осетри, риби сухі – півтораста, мак, солі чотири кадки, пивний мед- п’ять бочок, вино, бочка горілки за сімсот золотих польських.

Так шо мали тоді жидичинці і пиво, і до пива.

Розвивалося броварництво у селі Липляни. За описом маєтків Луцької єпископії  16  сторіччя тут жив пан . У нього був двір та багато господарських будівель, серед яких – броварня.

У 1607 році йде мова про те, що село Липляни було фільварком. Стояв будинок панський  білий, у ньому кімната, кухня, сіни, пекарня, стодола, винниця, бровар (казан), клуня.

Пиво реалізовували у Жидичинській корчмі та, напевне, й гостей удома частували цим напоєм.

В Україні броварництво було досить поширеним явищем. Єдиний у нашій країні музей пива знаходиться у м. Львові. Його відкриття відбувалося у 2005 році з нагоди 290-ої річниці Львівської пивоварні. У величезному підвалі ми можемо прослідкувати історію виготовлення та споживання пива від стародавніх часів до сучасності. Гіди розповідають там цікавий факт: у середні віки, якщо було помічено, що людина розбавляє пиво водою, щоб більше мати прибутку, то це підлягалосудовій відповідальності. При цьому винуватцеві надавалося право вибору: або його топили у бочці із пивом, або він мав пити  розбавлений напій доти, доки не лопне.

Як бачимо, до приготування та реалізації пива у середні віки ставлення було дуже серйозним та відповідальним.

Іраїда Майданець, краєзнавець