Обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

2019-03-31T21:45:50+00:0031.03.2019|Новини|

30 березня 2019 року на Арені Спорт спортивно-розважального комплексу «Адреналін Сіті» м. Луцьк відбулася фінальна частина обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який організували відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Волинською обласною організацією ФСТ «Спартак».

У фінальній частині взяли участь 13 команд з різних куточків Волинської області. Учасники змагались в номінаціях «Найкращий тато», Найкраща мама» та «Найкраща дитина», також визначали кращий сімейний малюнок на тему: «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя».
Батьки та діти з азартом та запалом змагалися в чотирьох естафетах: долали «Смугу перешкод», змагалися в «Комбінованій» естафеті, «Ігровій» та «Фрізбі» та конкурсах серед кращого учасника фестивалю.

За підсумками спортивних випробувань третє місце в обласному фестивалі посіла сім’я Ремінських які представляли Прилісненську ОТГ. Друге місце виборола сім’я Глодік з міста Камінь-Каширського. Абсолютним переможцем цьогорічних сімейних змагань, показавши найкращі результати, стала спортивна сім’я Костюків , які представляли місто Володимир-Волинськ.
У конкурсі малюнку кращими стала сім’я Головій із Старовижівського р-н, ІІ місце сім’я Копитюків з Ратнівського р-н та ІІІ місце сім’я Ремінських Прилісненської ОТГ.
В номінації «Найкращий тато» виборов перемогу Случик Ігор із Жидичинської ОТГ, «Найкращою мамою» стала Дудчик Надія із Камінь-Каширського, а в номінації «Найкраща дитина» переміг Глодік Антон з Камінь-Каширського.

Переможці, призери змагань та учасники були нагороджені дипломами, грамотами, медалями, кубками, призами, спортивним інвентарем та літературою на олімпійську тематику від організаторів заходу та ГО «Відділення НОК України у Волинській області».