Справжні патріоти та активісти громади пізнаються в біді

Справжні патріоти та активісти громади пізнаються в біді

2019-03-12T16:56:47+00:0012.03.2019|Новини|

11 березня 2019 року аномальні сильні пориви вітру стали причиною цілого ряду небезпечних інцидентів по всій Україні.

На жаль, негода не оминула й нашу громаду. Надзвичайна ситуація сталася в ОЗЗСО «Жидичинський ліцей». Внаслідок сильних поривів вітру було частково пошкоджено дах будівлі. Під час події ніхто не постраждав.

Згідно з попереднім висновком незалежного експерта покрівля даху відповідала будівельним нормам, проте не витримала ураганного вітру цегляна кладка фронтону. Однією з причин даної ситуації стало те, що протягом 20 років на ремонт будівлі закладу освіти не виділялись кошти.

Коли одні раділи та зловтішались, інші телефонували в сільську раду, пропонуючи свою допомогу. Коли одні поширювали недостовірну інформацію щодо ситуації, інші преодягнулися у робочий одяг та вантажили цеглу, пісок, допомагали будівельникам.

Щиро вдячні місцевим підприємцям, підрядній організації ТОВ «АЛЬФА-БУД ЗАХІД», окремим депутатам       Глушко В.І., Мельничуку П.Н., директору  ОЗЗСО «Жидичинський ліцей» Мозолюку Б.М. та всім небайдужим за те, що оперативно відреагували та допомогли усунути наслідки негоди. В найкоротший термін покрівлю буде відновлено та продовжено освітній процес.