Спортивне свято «Веселі старти»

Спортивне свято «Веселі старти»

2019-03-01T17:03:04+00:0001.03.2019|Новини|
27 лютого 2019 року на базі ОЗЗСО «Жидичинський ліцей» відбулося спортивне свято «Веселі старти» серед дітей 3-4 класів, відповідно до Всеукраїнського положення про проведення фізкультурно-оздоровчих заходів з нагоди державних, місцевих та релігійних свят (Масляна), який організував Волинський обласний центр фізичного населення «Спорт для всіх» за підтримки голови Жидичинської сільської ради Г.В.Матвіюк.
Спортивна програма «Веселих стартів» складалася з п’яти комплексних естафет: «Футбол», «Влучний кидок», «Флорбол», «Ведення м’яча» та «Хрестики-нулики». За підсумком проведених змагань перемогу отримала команда ОЗЗСО «Жидичинський ліцей».
Впродовж свята для дітей були проведені бесіди на тему здорового способу життя та шкідливих звичок в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Реальність починається з тебе» та інформаційно-пропагандистської кампанії «Червона картка», яку провели працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Переможців та призерів нагородили кубком, медалями та грамотами від Жидичинської ОТГ, а також призами від центру ФЗН «Спорт для всіх» та спортивним інвентарем від спонсора – депутата Жидичинської сільської ради П.Н.Мельничука.