Завершується танцювальний флешмоб. Виїзний захід відбувся в Затурцівсьській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки”

Завершується танцювальний флешмоб. Виїзний захід відбувся в Затурцівсьській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки”

2018-11-16T16:34:10+00:0015.11.2018|Проектна діяльність|

Завершується марафон з танцювального флешмобу.

Відбувся  11 виїзний захід  в  Затурцівсьській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки”, під час якого  вихованці  закладу з задоволенням і гарними емоціями приймали активну участь у музично-ритмічнихвправах в рамках проекту «Створення сучасної музичної школи на території Жидичинської ОТГ та впровадження  інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами у сфері культури і мистецтв у Волинській області» запідтримки Українського  культурногофонду.

13 листопада 2018 рокувідбувся  виїзний захід – «танцювальний флешмоб» для дітей з особливими потребами Затурцівсьської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” плянської  спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Захід проводили досвідчені  практики – музичний керівник Мирослава Петрук, логопед Наталія Подоляк, корекційний педагог – Людмила Приймак.  Під час виконання музично-ритмічних вправ діти активно приймали участь, випромінювали позитивні емоції, взаємодіяли в групах та один з одним, були відкриті та щирі.

Джерело: Жидичинська ОТГ www.gromada.com.ua

 

Український культурний фонд  — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.