Проведено танцювальний флешмоб в Заболоттівській спеціальній ЗОШ-інтернаті І-ІІ ст.

Проведено танцювальний флешмоб в Заболоттівській спеціальній ЗОШ-інтернаті І-ІІ ст.

2018-11-13T13:07:40+00:0012.11.2018|Проектна діяльність|

За підтримки Українського культурного фонду проведено ще один танцювальний флешмоб у Заболоттівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів.

11 листопада 2018 року проведено виїзний захід – «танцювальний флешмоб» у Заболоттівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів, що знаходиться в смт. Заболоття Ратнівського району Волинської області. Захід проводили досвідчені  практики – музичний керівник Мирослава Петрук, логопед Наталія Подоляк, корекційний педагог – Людмила Приймак. Під час виконання музично-ритмічних вправ діти активно приймали участь, випромінювали позитивні емоції, взаємодіяли в групах та один з одним, були відкриті та щирі.

Щирі посмішки дітей  та  гарні позитивні емоції – це найкраща подяка за роботу усій  команді проекту та УКФ.

Джерело: Жидичинська ОТГ www.gromada.com.ua

Український культурний фонд  — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.