Проведено танцювальний флешмоб у Нововолинській спеціальній ЗОШ №9 Волинської обласної ради

Проведено танцювальний флешмоб у Нововолинській спеціальній ЗОШ №9 Волинської обласної ради

2018-11-09T10:55:28+00:0007.11.2018|Проектна діяльність|

За підтримки Українського культурного фонду проведено ще один танцювальний флешмоб у Нововолинській спеціальній загальноосвітній школі №9 Волинської обласної ради.

06 листопада 2018 року проведено виїзний захід – «танцювальний флешмоб» у Нововолинській спеціальній загальноосвітній школі №9 Волинської обласної ради. Захід проводили досвідчені  практики – музичний керівник Мирослава Петрук, логопед Наталія Подоляк, корекційний педагог – Людмила Приймак.  Під час виконання музично-ритмічних вправ діти активно приймали участь, випромінювали позитивні емоції, взаємодіяли в групах та один з одним, були відкриті та щирі.

Щирі посмішки дітей  та  гарні позитивні емоції – це найкраща подяка за роботу усій  команді проекту та УКФ.

Джерело: Жидичинська ОТГ www.gromada.com.ua

Український культурний фонд  — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.