За підтримки Українського культурного фонду у Будинку культури села Жидичин розпочала роботу музична школа.

За підтримки Українського культурного фонду у Будинку культури села Жидичин розпочала роботу музична школа.

2018-11-02T17:47:58+00:0031.10.2018|Проектна діяльність|

За підтримки Українського культурного фонду з  1  жовтня 2018 року  у Будинку  культури  села Жидичин Ківерцівського району Волинської області розпочала роботу музична школа.

З 1  жовтня 2018 року  у Будинку  культури  села Жидичин розпочали роботу музичні класи,  де  викладачі Княгининівської дитячої школи мистецтв  проводять  заняття з учнями  Жидичинської ОТГ. Музичну школу відкрито  завдяки реалізації проекту   «Створення сучасної музичної школи на території Жидичинської ОТГ та впровадження  інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами у сфері культури і мистецтв у Волинській області» за підтримки Українського культурного фонду.

Мета проекту – створення  умов  розвитку творчих здібностей  для  дітей шкільного віку, зокрема  до музики, шляхом відкриття філії Княгининівської музичної школи, в якій діти  вчаться грі на музичних інструментах – сопілка, акордеон, фортепіано, гітара та скрипка.

У вересні 2018 року з метою реалізації проекту виконаний капітальний ремонт  приміщень,  виділених для організації навчальних класів музичної школи і  санітарних кімнат у будинку культури села Жидичин.

Музичні класи обладнано меблями, сучасними музичними інструментами:  сопілками, акордеонами, гітарами, електропіаніно та акустичним піаніно,пюлітрами; музичним обладнанням для   звуко-технічного забезпечення  концертів та інших заходів, створено гарні умови для проведення занять з дітьми різної вікової категорії.

Очікуваннявідреалізації проекту: для  громадикультура – цем’якийінструмент до фундаментальнихзмін. Заходи культуриоб’єднуютьжителівгромади, розвиваютьвідповідальність за свою громаду та лідерство, мотивують і виховують, формують та передають систему цінностейвід одного покоління до іншого, повертають людей у громаду.

Культура – це не тількимистецтво,  але і мова, поведінка, простір для співпраці.Мистецтвомаєзабезпечитисинергію та об’єднанняресурсів (капіталів), генеруватизагальнукористь для суспільства, розвиватиемоційнийінтелект людей.

Джерело: Жидичинська ОТГ www.gromada.com.ua

Український культурний фонд  — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.