В Рожищенському навчально – реабілітаційному центрі для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату проведено танцювальний флешмоб

В Рожищенському навчально – реабілітаційному центрі для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату проведено танцювальний флешмоб

2018-10-31T14:32:17+00:0029.10.2018|Проектна діяльність|

За підтримки Українськог окультурного фонду проведено ще один танцювальний флешмоб у Рожищенському навчально – реабілітаційному центрі  для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.

25 жовтня 2018 року проведено виїзний захід – «танцювальний флешмоб» у Рожищенському навчально-реабілітаційному  центрі для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Захід проводили досвідчені  практики – музичний керівник Мирослава Петрук,  логопед  Наталія Подоляк, корекційний педагог – Людмила Приймак.  Під час  виконання музично-ритмічних вправ діти активно приймали участь, випромінювали позитивні емоції, взаємодіяли в групах та один з одним, були відкриті та щирі.

Щирі посмішки дітей  та  гарні позитивні емоції – це найкраща подяка за роботу усій  команді проекту та УКФ.

Джерело: Жидичинська ОТГ www.gromada.com.ua

Український культурний фонд  — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культуриУкраїни.