В Жидичинській ОТГ відзначили День Святого Миколая

Жидичинська територіальна громада відзначила День Святого Миколая у всіх своїх селах.

      У святі брали участь вихованці Жидичинської , Клепачівської та Озерцівської школи, а також були залучені дітки недільної школи с.Кульчин та с. Липляни.

     На кожному святі розкішні ялинки радували  нас своєю красою, надихаючи на позитивний та радісний настрій малечу та усіх,  хто був присутній на святкуванні.

     Приємною і бажаною для малечі в кожному селі була зустріч із Миколаєм. Діти розказували вірші, співали пісні, танцювали, розважались, а все  заради найголовнішого для кожного, щоб  сподобатись св. Миколаю і отримати очікуваний  для себе подарунок.

      А по завершенню святкування, смачна уха , бутерброди, трав΄яний чай та різні смаколики  –  пироги, пончики, печиво додали ще більше хорошого настрою.

     Усі отримали багато приємних вражень та емоцій від проведеного свята.

     Організація та проведення свята, залежить від кожного з нас.  

За організацію та підтримку цьогорічних свят дякуємо підприємцям, сільським господиням, майстрам  декорацій та всім мешканцям сіл які були залучені до оргагізації св’ята. 

 Прийміть наші щирі вітання з наступаючими Різдвяними  св’ятами та Новим роком. Нехай ці свята як вісники оновлення життя, нових мрій та сподівань, дадуть Вам і Вашій родині добро, мир і злагоду. Бажаю Вам, щоб у новому році Ви зробили все те, про що мріяли у попередньому. Віремо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та любов близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я і здійснення всіх найзаповітніших мрій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *